Navigation

Home

Hoofdmenu

  • Home
  • Roosters
    • Autorijden
    • Clubs & Jeugd
    • Rooster leiding Creche en Kindernevendienst
    • Kaartverkoop CDHope
    • Kerkbrieven
    • Koffieschenken
    • Ontmoetingsmiddagen
    • Oud papier ophalen
  • Kerkdiensten
  • Algemeen
    • Introductie en algemene gegevens
    • Cantorij
    • College van Kerkrentmeesters
    • Commissie Kerk in Actie
    • Diaconie
    • Jeugd
    • Kaartverkoop CDHope
    • Kerkenraad, moderamen, pastoraal bezoekers en bezoekmedewerkers
    • Combo
    • Ontmoetingsmiddagen
    • Oud papier commissie
  • Contact
    • Contactgegevens
    • Contactformulier
  • Beleidsplan
    • Beleidsplan Ontmoetingskerk
  • ANBI
Return to Content
You are here: Home

Archief

  • Kerkbrief
  • Nieuws

Handige links:

Kerkdienst Ontmoetingskerk Kamerik

Liturgie kerkdienst

Collecte

Agenda Raad van Kerken Woerden

Eerstkomende activiteiten

  • Zo 19 juli
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Ds. F. Bos

      Medewerkenden
      Voorganger: ds. Frans Bos
      Ouderling: Judy de Groot
      Diaken: Roelof de Wit
      Pianist/organist : Addo Dam
      Lector: Engelien de Heer
      Mediateam: Adriaan Eveleens en Dineke Nap
      Koster : Joke en Gert Vergunst
      Kindernevendienst: Maaike de Jong
      Koffiedrinken : Tessa en Marcel van Vliet

      Bijbellezing: Psalm 98
      Zing voor de HEER een nieuw lied: wonderen heeft Hij verricht. Zijn rechterhand heeft overwonnen, zijn heilige arm heeft redding gebracht. 2 De HEER heeft zijn overwinning bekendgemaakt, voor de ogen van de volken zijn gerechtigheid onthuld. 3 Hij heeft gedacht aan zijn liefde en trouw voor het volk van Israël. De einden der aarde hebben het gezien: de overwinning van onze God. 4 Juich de HEER toe, heel de aarde, juich en jubel, zing het uit. 5 Zing voor de HEER bij de lier, laat bij de lier uw lied weerklinken. 6 Blaas op de ramshoorn en de trompetten, juich als de HEER, uw koning, verschijnt. 7 Laat bruisen de zee, met alles wat daar leeft, laat juichen de wereld met haar bewoners. 8 Laten de rivieren in de handen klappen en samen met de bergen jubelen 9 voor de HEER, want Hij is in aantocht als rechter van de aarde. Rechtvaardig zal Hij de wereld berechten, de volken oordelen naar recht en wet.

      Bijbellezing: Handelingen 16: 19-34 8 19Toen haar eigenaars merkten dat ze hun bron van inkomsten kwijt waren, grepen ze Paulus en Silas vast en sleurden hen naar het marktplein, 20waar ze hen voorleidden aan de stadsbestuurders. Ze zeiden: ‘Deze mensen brengen onze stad in rep en roer. Het zijn Joden, 21die een levenswijze verkondigen waarmee wij als Romeinen niet mogen instemmen en die we niet in praktijk mogen brengen.’ 22Ook de verzamelde menigte keerde zich tegen Paulus en Silas, waarna de stadsbestuurders hun de kleren van het lijf lieten scheuren en bevel gaven hen met stokslagen te straffen. 23Nadat ze een groot aantal slagen hadden gekregen, werden ze opgesloten in de gevangenis, waar de gevangenbewaarder opdracht kreeg hen streng te bewaken. 24Overeenkomstig dit bevel bracht hij hen naar de binnenste kerker en sloot hun voeten in het blok. 25Om middernacht waren Paulus en Silas aan het bidden en zongen ze lofliederen voor God. De andere gevangenen luisterden aandachtig naar hen. 26Plotseling deed zich een hevige aardschok voor, zodat de gevangenis op haar grondvesten trilde; alle deuren sprongen open en bij iedereen schoten de boeien los. 27De gevangenbewaarder schrok wakker, en toen hij zag dat de deuren van de gevangenis openstonden, trok hij zijn zwaard om zelfmoord te plegen, want hij dacht dat de gevangenen ontsnapt waren. 28Maar Paulus riep hem luidkeels toe: ‘Doe uzelf niets aan, we zijn immers nog allemaal hier!’ 29De bewaarder vroeg om een fakkel, rende naar binnen en viel bevend voor Paulus en Silas op de grond. 30Hij bracht hen naar buiten en vroeg: ‘Heren, wat moet ik doen om gered te worden?’ 31Ze antwoordden: ‘Geloof in de Heer Jezus en u zult gered worden, u en uw huisgenoten.’ 32En ze verkondigden de boodschap van de Heer aan hem en aan iedereen die bij hem woonde. 33Hoewel het midden in de nacht was, nam hij hen mee en maakte hun wonden schoon. Meteen daarna werden hij en zijn huisgenoten gedoopt. 34Hij bracht hen naar zijn woning en zette hun daar een maaltijd voor. Hij en al zijn huisgenoten waren buitengewoon verheugd dat zij nu in God geloofden.
      10:00 - 11:15
  • Zo 26 juli
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Ds. G. Roffel
      Medewerkenden
      Voorganger : Ds. G. Roffel
      Ouderling : Henk van der Vliet
      Diaken : Jannita Witten
      Pianist/organist : Henk Hilgeman
      Lector : Arie van Eijk
      Mediateam : Kars Oomkes en Adriaan Eveleens
      Koster : Ina en Jako van der Vliet
      Kindernevendienst : n.v.t.
      Koffiedrinken : Thom en Coby de Kort

      Profeten: 1 Koningen 3:5-12
      5 Die nacht verscheen de HEER hem daar in een droom. ‘Vraag wat je wilt,’ zei God, ‘Ik zal het je geven.’ Salomo antwoordde: ‘U bent uw dienaar, mijn vader David, altijd goedgezind geweest, omdat hij U trouw vroeg, 11 toegewijd was en steeds eerlijk en oprecht was tegenover U. U hebt hem een grote gunst bewezen door hem een zoon te geven die nu op zijn troon zit. 7 U, HEER, mijn God, hebt mij als opvolger van mijn vader David als koning aangesteld. Maar ik ben nog zo jong en ik heb geen ervaring. 8 Ik sta nu voor de taak uw uitverkoren volk te leiden, een volk zo talrijk dat het niet te tellen is. 9 Schenk uw dienaar een opmerkzame geest, zodat ik uw volk kan besturen en onderscheid kan maken tussen goed en kwaad. Want hoe zou ik anders recht kunnen spreken over dit immense volk van U?’ 10 Het beviel de Heer dat Salomo juist hierom en Hij zei tegen hem: ‘Omdat je hierom vraagt – niet om een lang leven of grote rijkdom of de 12 dood van je vijanden, maar om het vermogen om te luisteren en te onderscheiden tussen recht en onrecht – zal Ik je wens vervullen. Ik zal je zo veel wijsheid en onderscheidingsvermogen schenken dat je iedereen vóór jou en na jou overtreft.

      Brieven: Romeinen 8:26-30
      26 En bovendien komt de Geest onze zwakheid te hulp; wij weten immers niet wat we in ons gebed tegen God moeten zeggen, maar de Geest zelf pleit voor ons met woordloze zuchten. 27 God, die ons hart doorgrondt, weet wat de Geest wil zeggen, want de Geest pleit voor de heiligen overeenkomstig Gods wil. En wij weten dat voor wie God liefhebben, voor wie volgens zijn voornemen geroepen zijn, alles bijdraagt aan het goede. 29 Wie Hij van tevoren heeft uitgekozen, heeft Hij ook van tevoren bestemd om het evenbeeld te worden van zijn Zoon, die de eerstgeborene moest zijn van talloze broeders en zusters. 30 Wie Hij hiertoe heeft bestemd, heeft Hij ook geroepen; en wie Hij heeft geroepen, heeft Hij ook vrijgesproken; en wie Hij heeft vrijgesproken, heeft Hij ook laten delen in zijn luister.

      Evangelie: Matteüs 13:44-52
      44Het is met het koninkrijk van de hemel als met een schat die verborgen lag in een akker. Iemand vond hem en verborg hem opnieuw, en in zijn vreugde verkocht hij alles wat hij had en kocht die akker. 45Ook is het met het koninkrijk van de hemel als met een koopman die op zoek was naar mooie parels. 46Toen hij een uitzonderlijk waardevolle parel vond, verkocht hij alles wat hij had en kocht die parel. 47Het is met het koninkrijk van de hemel ook als met een sleepnet dat in een meer werd geworpen en waarmee allerlei soorten vis werden gevangen. 48Toen het net vol was, trok men het op de oever en ging men zitten om de goede vis in kuipen te doen; de slechte vis werd weggegooid. 49Zo zal het gaan bij de voltooiing van deze wereld: de engelen zullen eropuit trekken en de kwaadwilligen van de rechtvaardigen scheiden, 50en ze zullen hen in de vuuroven werpen, waar ze zullen jammeren en knarsetanden. 51Hebben jullie dit alles begrepen?’ ‘Ja,’ antwoordden ze. 52Hij zei hun: ‘Zo lijkt iedere schriftgeleerde die leerling in het koninkrijk van de hemel is geworden op de heer des huizes die uit zijn schatkamer nieuwe en oude dingen tevoorschijn haalt.’
      10:00 - 11:15
  • Zo 2 augustus
    • 10:00 Kerkdienst; Vooganger Ds. B. Bakker
      10:00 - 11:15
  • Zo 9 augustus
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Pastor F.J. Kampjes-Duiveman (2e zondag jonge gezinnen)
      10:00 - 11:15
  • Zo 16 augustus
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Ds. E. Overeem
      10:00 - 11:15
  • Zo 23 augustus
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Ds. H. Aantjes
      10:00 - 11:15
  • Di 25 augustus
    • 20:00 MR vergadering
      20:00 - 22:00 extern
  • Zo 30 augustus
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger Ds. G. Roffel, Avondmaal
      10:00 - 11:15
  • Do 3 september
    • 20:00 KR vergadering
      20:00 - 22:00 grote zaal
  • Zo 6 september
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger ds. M. Korpel
      10:00 - 11:15
  • Di 8 september
    • 19:30 Kamerik naar het klooster
      Eind oktober gaat Jan Uittenbroek met een groep Kamerikkers naar het klooster in Egmond. Daar maken ze drie dagen kennis met de getijdengebeden, de kloosterspiritualiteit en het leven van de monniken. Deze avond is voor iedereen die benieuwd is naar hoe mensen in het klooster leven. Jan organiseert de avond samen met Geurt en Kars, die beiden al vaker een klooster bezochten.

      Op deze avond hoor je uit eerste hand welke ervaringen een kloosterbezoek bij je losmaakt. Je ziet foto's van de hoge gangen, maakt kennis met de geschiedenis van kloosters en er is een boekentafel. Als een boek je nieuwsgierig maakt, kun je het lenen.

      Mocht je verhinderd zijn op deze avond, maar wel graag op een ander moment met dit thema kennismaken, dan kun je je melden bij Jan Uittenbroek. We organiseren dan later nog eens een bijeenkomst. Mocht je geïnteresseerd zijn in een kloosterbezoek, dan kun je je bij Jan op een wachtlijst laten plaatsen.

      19:30 - 21:30 grote zaal
  • Zo 13 september
    • 10:00 Kerkdienst; Ds. G. Roffel, Startzondag en bev. ambtsdragers (m.m.v. combo)
      10:00 - 11:15
  • Zo 20 september
    • 10:00 Kerkdienst; Voorganger C. Hoogerwerf, Vredeszondag (m.m.v. cantorij)
      10:00 - 11:15

Locatie

ANBI 2022 Kerkelijke gemeente


© Ontmoetingskerk Kamerik

Website door Budeco - the business development company