Renovatie podium Ontmoetingskerk

November/december 2020 is het podium in onze Ontmoetingskerk gerenoveerd, een verslag:

Een mooi stukje oecumenisch werk

Een jaartje geleden bemerkten we dat het houten podium van onze kerk wel erg door begon te veren en nader onderzoek leerde ons dat het hout aangetast was door de Boktor kever. Op sommige plaatsen dreigden we door het podium te zakken, hele stukken hout waren weggevreten. Voor het vervangen van het podium zochten we Kamerikse bedrijven en we kwamen al snel uit bij Marcel Roest. Roest heeft het oude podium er uit gesloopt en vervangen door een nieuw podium. Uitermate netjes werk geleverd trouwens. Om eventuele achtergebleven boktorren te verdelgen is daarna alles behandeld met een vloeistof die 3 dagen lang geweldig stonk. We moesten daarom dan ook een kerkdienst overslaan. Daarna heeft de Osim voor nieuwe vloerbedekking gezorgd (ook weer erg netjes uitgevoerd). Op zaterdag 5 december hebben een aantal gemeenteleden de handen uit de mouwen gestoken om de kerk schoon te maken en weer in te richten. Allen hartelijk dank voor de energie en tijd die jullie er in hebben gestoken.

We hopen weer jaren vooruit te kunnen.

Gijs de Heer