Zendingsdienst 4 november in de Ontmoetingskerk

Aanstaande zondag  hebben we gasten uit de Pakistaanse Urdugemeente in ons midden.
We hebben met dominee Sarwar Eric een dienst voorbereid die ons iets zal laten ervaren van de geloofsbeleving van de Pakistaanse christenen hier in Nederland.
De Kamerikse commissie KerkinActie heeft twee diensten van de Urdu gemeenschap in Amsterdam bijgewoond en vond die ervaring zo bijzonder dat we hen in Kamerik graag de ruimte geven om ons te laten delen in hun viering.
Na afloop van de dienst praten we na met onze Pakistaanse gasten. Na de koffie is er soep en brood voor Kamerikers en Pakistanen en zo kunnen we ervaringen uitwisselen tijdens een eenvoudige doch voedzame maaltijd. Er is genoeg voor iedereen want vrijwilligers van onze kerk maken heerlijke soepen voor zondag in overvloed.
Financieel gezien gaat het de Pakistaanse gemeenschap (onderdeel van PKN) niet voor de wind, daarom zetten we een doos in de hal waarin u een gift kunt geven.
Gelukkig leiden de financiële problemen niet tot minder enthousiasme in hun zang tijdens de dienst.
Redenen genoeg om er zondagochtend bij te zijn – we rekenen alvast op uw en jouw komst!

 

Commissie Kerk in Actie