Zomereditie kerkbrief is uit!

De zomereditie van onze kerkbrief is uit. Deze keer wordt uitgebreid teruggeblikt ,maar ook vooruitgekeken. Terugblikken doen we op mooie diensten en boeiende activiteiten van de afgelopen maanden; we namen afscheid van ons kostersechtpaar Piet en Corrie Sloof. Maar we blikken ook nog veel verder terug : 50 jaar geleden verscheen de eerste kerkbrief!

Vooruitkijken doen we oa naar de inmiddels traditionele openluchtdienst, en naar het afscheid van de kindernevendienst van de kinderen van groep 8 . Verder is er een toelichting op de nieuwe opzet van de creche en kindernevendienst. Ook de nieuwe werkwijze rondom het kosteren wordt beschreven. De redactie heeft er weer veel werk van gemaakt en een zeer lezenswaardig geheel gepubliceerd.

Voor de digitale kerkbrief zie onderstaande link.

 

Kerkbrief 50-6 webversie (1)